Slide toggle

Web Kapısı’na Hoşgeldiniz!

Size oyunlarla dolu bir internet sitesi oluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.

Zaman içerisinde geliştireceğimiz, yeni ürünlerimizi kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayınız!

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Bizler hakkında detaylı bilgi Hakkımızda sayfamız bulabilirsiniz.

Platformların genişletilmesi ile alakalı ve ürün çeşitliliğinin arttırılması ile alakalı, çalışmalarımızı yapmaya devam ediyoruz.  Şu an için, Steam, Uplay, Battle.net, Origin, GOG.COM, Official Website tabanlı oyunları sizlere sunabiliyoruz. Zaman içerisinde çeşitliliğin arttırılması sağlanacaktır.

Ürünün satın alma işleminin akabinde, sistemimiz otomatik olarak oyun kodunu önünüze getirecektir. Eğer ürün kodu gözükmediyse, en kısa süre içerisinde tarafınıza e-mail olarak göndereceğiz. Bazen teknik nedenlerden ötürü, bizlerin manuel olarak göndermemiz gereken oyunlar bulunmaktadır.

Şu an için 3D Secure altyapı teknolojisini kullanarak, kredi kartı veya banka kartlarınızla ve Banka Havalesiyle işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yakın bir zaman içerisinde Mobil Ödeme gibi çeşitli ödeme yöntemleriyle de ödeme kabul etmeye başlayacağız.

Hayır. Size hiçbir şekilde, bizim tarafımızdan bir oyun kutusu kargolanmayacaktır. Almak istediğiniz ürünlerin, sayfalarında nasıl aktifleştirileceği konusunda bilgiler verilmiştir. Bu bilgilerle “Steam” gibi aracı platform sistemleri kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eğer bu konu hakkında bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle info@webkapisi.com adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Maalesef, satın aldığınız keylerin iadesi mümkün değildir. Eğer bizlerden kaynaklı nedenlerden dolayı, ürünü size teslim edemediysek, ivedilikle para iadesi yapılacaktır.

Bunun dışında, internet sitemizden bir fiziki ürün satın aldıysanız, bizimle iletişim kurarak, iade işlemi konusunda süreci başlatabilirsiniz.

Bu konuda ivedilikle sizlere destek vermekteyiz. Eğer platformlardan kaynaklı bir hata ise, konunun çözülmesi için sizlerden süre talebinde bulunabiliriz. Bu süre bir kaç günü geçmeyecektir.

Satışta bulunan bütün ürünler “Worldwide” kategorisindedir. Bunun için gönül rahatlığıyla, satın alabilirsiniz.

Web Kapısı Yazılım Hizmetleri, Bursa / Nilüfer Vergi Dairesine kayıtlı resmi bir şirkettir. Tüm işlemleri resmi birşekilde ilerlediği için, satın alma işleminin arkasından 7 günü geçmeyecek şekilde, bir fatura gönderilecektir. Bu fatura içerisine bilgilerinizi girmekteyiz.

Kişisel Verilerinizin Korunması konusunda oldukça hassasız ve herhangi bir bilgi paylaşımı söz konusu değildir.

Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit, internet sitemizde satışta bulunan ürünler döviz kuru ile hesaplanmaktadır. Ülkemiz ekonomik göstergeleri doğrultusunda döviz kuru değişiklikleri internet sitemizde de değişmektedir.

Şu an için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Gerekli yazılımsal entegrasyonlarımız tamamlandıktan sonra, satışa başlanacaktır.

Kredi Kartı ile Ödeme altyapısı 256 bitlik SSL Sertifikası üzerinden, sizin bilgisayarınızdan, doğrudan banka server’larına gitmektedir. Hal böyle olunca, ödeme aşamasında kredi kartı bilgileriniz tarafımızdan gözükmemekte ve saklanmamaktadır.

Kullanıcılarımız, satın alma işlemi arkasından, tekrar yeni bir satın alma yapmak istediği takdirde, kredi kartı bilgilerini tekrar girmesi gerekmektedir.

Problem Yok 🙂

info@webkapisi.com adresine e-mail gönder. Senin için cevaplarız.